December 6-án este 10-től került sor az éjszakai focira. A kilencedikesek reménykedve, a tízedikesek nyugodtan, a tizenegyedikesek és tizenkettedikesek magabiztosan, a tanárok pedig orrukat fennhordva léptek be a tornaterembe.
Az első mérkőzés 22:30-kor kezdődött, amit a Gólya National Team(9.) és az Alpesi kecskék(10.) játszottak le, atízedikesek jól kezdtek, de a második félidőben a kilencedikesek 5-4-re fordítottak. 23-kor a 11. „válogatott”és a Galaktikusok(11. a-12. b) játszottak, amit 3-10-re nyertek a végzősök. 23:30-kor kezdődő meccsen a Tanár-Szülő csapat 2-24-re elverte a 11. b-t. Éjfélkor már kezdtek fáradni a gólyák, és a Galaktikusok ellen 8-2-re kikaptak. 0:30-kor sem remekelt a 11. b, ugyanis évfolyam- és osztálytársaiktól 9-3-ra vesztettek. Éjjel 1-kor az Alpesi kecskék nagyon igyekeztek, de a tanári csapat 4-9-re nyert ellenük. 1:30-kor a 11. a-12. b még mindig nagyszerűen játszott, 3-14-re verték a 11. b-seket. 2-kor a Gólya National Team kipihenve tértvissza, és legyőzte 11. „válogatottat” 4-5-re. Akövetkező játszma is mehetett volna ilyen jól, hiszen a Tanár-Szülő csapat ellen játszottak, de az eredmény sajnos 1-14 lett. 3-kor az Alpesi kecskék 10-2-re kikaptak a Galaktikusok ellen. Majd a 11.b újult erővel 10-4-re verte a kilencedikeseket. Hajnal 4-kor már a diákok fele aludt, úgy tűnik a tízedikesek is, 8-4-re vereséget szenvedtek a 11. „válogatottal” szemben. Sajnos fél órával később már ők se voltak a toppon, 2-9-re kikaptak a tanárok ellen. 5-kor szoros küzdelem folyt a teremben, a 11.b és az Alpesi kecskék küzdöttek, az eredmény pedig 6-5 lett. Az utolsó meccs a két eddigi győztes csapatok között zajlott le, a Galaktikusok az első félidőben nyerésre álltak a tanárok ellen, majd a tanárok Antos hihetetlen foci tudásával legyőzték a diákokat 5-9-re.Így dobogós lett a Tanár-Szülő, a Galaktikusok és a 11. „válogatott”, 4. helyezett lett a 11. b, 5. a Gólya National Team, és 6.-ok lettek az Alpesi kecskék.
Nagyon jó éjszaka volt, mindenki remekül érezte magát, bár a padokon és földön nem volt túl kényelmes az alvás.